Kurz První pomoc a poskytovatel kyslíku

Kurz je určen pro všechny, kterým není lhostejný lidský život, ne jen pro potápěče. Kurzem Vás bude provádět i dlouholetý zkušený záchranář, který Vám poskytne spoustu praktických informací v oblasti záchrany a základní teorie různých nemocí či úrazů. Naučíte se správě přivolat lékařskou pomoc, zajistit zraněného do příjezdu záchranné služby a pomáhat při řešení situací, kdy rozhodují vteřiny. Být připraven je v této oblasti velice důležité.

Termín: zahájení 13-14/01/2024
Cena: 4.100,-Kč 

 

 

Cena zahrnuje: 

  • výukové materiály v elektronické podobě, teoretické a praktické lekce (první pomoc 4 - 5 hodin, AED 1 hodina, Obsluha kyslíku 2 hodiny), služby instruktora, potápěčskou licenci světově uznávané školy SSI, diplom

teoretická lekce - teorie přivolání pomoci, záchrany a podání první pomoci při každodenních činnostech (autonehody, úrazy el. proudem, podchlazení, alergické reakce, infarkt, hypoglykémie, tonutí, úpal, úžeh atd....Dále se seznámíte s obsluhou kyslíkového přístroje a AED (automatického externího defibrilátoru)

praktická lekce - nácvik podání první pomoci, CPR (kardiopulmonární resuscitace) na cvičné figuríně, uvedení do stabilizované polohy, nácvik obsluhy kyslíkového přístroje atd.

Požadavky:

  • kvalitně předvést všechny požadované cviky ve vodě
  • Délka kurzu cca 7-8 hodin
  • místo konání: Praha
  • věk min. 12 let